K čomu využijete euro prepravky vo svojej firme?

V podstate nezáleží na tom, v akom odvetví podnikáte, pretože prepravky využijete v akomkoľvek sklade aj v logistike. Ak teda hľadáte efektívne riešenie do skladových priestorov na svoj materiál, výrobky či polotovary, nie je nič jednoduchšie ako zvoliť euro prepravky, ktoré sú v posledných rokoch na vzostupe. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme nielen samotné prepravky, ale aj spoločnosť, ktorá vám ich môže dodať. V podnikateľskom svete sa stretnete s rôznymi dodávateľmi, mnohokrát sú však nespoľahliví, prípadne nedodajú to, čo sľubujú. Spoločnosť Schoeller Allibert však ide proti prúdu a snaží sa vyhovieť všetkým svojim klientom. Pokiaľ teda zháňate euro prepravky do svojho skladu či výrobnej haly, určite sa obráťte práve na tohto špecialistu.

Euro prepravky a ich prednosti

Plastové euro prepravky snúbia hneď niekoľko ojedinelých vlastností. Chváliť sa môžu vysokou nosnosťou, jednoduchou manipuláciou a tvarovou stabilitou. Pretože prepravky využívate opakovane, šetríte aj životné prostredie, za čo vám planéta určite poďakuje. Vybrať si môžete hneď z niekoľkých verzií euro prepraviek. Záleží len na vás, aké rozmery vám vyhovujú. Ďalšou výhodou je, že jednotlivé prepravky môžete skladať na seba, prípadne zasúvať jednu do druhej. Ešte vás poteší, že prepravky disponujú rukoväťou pre jednoduchú manipuláciu. Navyše si môžete zvoliť rôzne farby, a tým pádom si nastoliť v skladových priestoroch poriadok.

Ako si euro prepravky objednať?

Ak teda máte záujem o plastové euro prepravky, oslovte spoločnosť Schoeller Allibert, ktorá vám ponúkne optimálne riešenie. Aj keď si nebudete vedieť rady, poradí vám preškolený personál, ktorý má značný prehľad v produktovom portfóliu. Určite nájdete riešenie, ktoré vám, respektíve vašej spoločnosti bude maximálne vyhovovať.

Publikované: 26. 06. 2019 / Aktualizované: 07. 06. 2023

Kategória: Praktické tipy

Autor: Alena Čevelová