Dizajnová svadba môže byť kľudne pod stanom

Ceny služieb aj prenájmov sú dnes veľmi vysoké. Kto si chce užiť dokonalú svadbu, ten musí počítať s veľkými výdajmi. Ale ide to aj inak. Urobte si ju na vlastnom pozemku pod stanom. Samozrejme nie pod tým turistickým.

Kto má rodinný dom či väčšiu záhradu, prípadne možnosť prenájmu lúky, ev. verejného priestranstva takzvane „za hubičku“, ten vyhral. Nepotrebujete si prenajímať drahé uzavreté priestory, reštaurácie, ani celé objekty. Že by ste si organizovať svadbu bez prístrešku netrúfli? To ani nemusíte. Výbornou voľbou sú nožnicové stany. Tie sa dajú prenajať, ale často sa ich vyplatí kúpiť. Rozhodne nie sú jednorazovým pomocníkom. Naopak.

Kto má nožnicový stan potom po ruke, ten ho pravidelne využíva. Hodí sa ako záhradný altánok, stany sa používajú sa na záhradách, chalupách, ale vďaka svojej mobilite sú vhodné aj na dovolenky. Veľmi jednoducho sa prevážajú, postavíte ich aj v jednej osobe. Rovnako bez problémov sa dajú aj rozložiť – bez montážnych pomôcok a rýchlo. Sú preto obľúbené aj ako reklamné a predajné stánky pre firmy aj živnostníkov.

Nožnicové stany splnia vaše požiadavky na dizajnovú svadbu

Nožnicové stany vypadajú veľmi elegantne. Dokážu ukryť svadobčanou pred horúcim slniečkom, ale aj pred dažďom. Ochránia dobroty pred zmoknutím, súčasne vytvoria krásny priestor, ktorý je možné slávnostne ozdobiť v štýle svadobného dňa, ktorý si zvolíte. Najčastejšou voľbou býva biely záhradný stan. Ale máte aj ďalšie farebné možnosti. Stan môže byť iba pod nepremokavou strechou, alebo ho využijete s bočnými stenami, ktoré je možné ľubovoľne pripevniť vo chvíli, keď napríklad viac fúka, alebo keď chceme pod stanom v prechodnom období udržať viac tepla.

Nožnicový stan pre každú svadbu

Nožnicové stany sa predávajú v rôznych rozmeroch až do plochy 18 m2. Ani to však nie je konečná veľkosť stanu. Máte totiž možnosť spojiť viac stanov do jedného a vytvoriť si tak ešte väčšiu zastrešenú plochu. Presne podľa svojich potrieb.

Publikované: 13. 07. 2023

Kategória: Praktické tipy

Autor: Ivana Kopicová