Odborníkom na marketing, PR a komunikáciu už za 1 rok. Vďaka Business Institutu je to možné

Marketing, komunikácia a PR sú žiadanými oblasťami na trhu práce, ale aj cenným nástrojom, ktorý ak ovládate, môžete byť nenahraditeľným odborníkom, zamestnancom, či freelancerom. Vzdelanie v tejto oblasti má čoraz väčší význam a obrovský zmysel.

Kurzov na túto oblasť je obrovské množstvo. Niektoré sú komplexné, niektoré sú naopak zamerané iba na určitú oblasť.

Najideálnejším riešením, ako si vybrať to správne, je zvoliť si online štúdium MBA.

Štúdium Master of Business Administration (MBA) predstavuje moderný koncept manažérskeho vzdelávania, ktorý premieta teóriu priamo do manažérskej praxe. Časovo flexibilné štúdium MBA predstavuje prakticky zamerané vzdelanie pre stredný a vyšší manažment, špecialistov, podnikateľov i vedúcich zamestnancov.

Toto štúdium v sebe kombinuje všetky dôležité oblasti, informácie, poznatky, ale i prakticky zamerané hodiny na zvýšenie teoretických i praktických zručností. Vďaka štúdiu MBA ľahko získate všetky poznatky, ktoré potrebujete, bez nutnosti absolvovania desiatok kurzov. Samozrejme, titul MBA na konci štúdia dodá väčšiu vážnosť vo vašej kariére.

Na oblasť marketingu, komunikácie a PR sa už niekoľko rokov sústreďuje najmä Business Institut, ktorého bránami prešli tisíce absolventov, niektorí z nich tu momentálne pracujú aj ako lektori a odovzdávajú svoje cenné know-how nadobudnuté rokmi praxe. Môžete sa spoľahnúť, že štúdium bude nielen praktické, informačne bohaté, ale že lektori sú špičkoví odborníci.

Kombinované štúdium trvá 1,5 roka a počas lektorských stretnutí sa učia študenti efektívne komunikovať, vystupovať, či napríklad riešiť aktuálne problémy v stávajúcom zamestnaní.

Zaujíma vás efektívna komunikácia a radi by ste sa naučili tvoriť komunikačné stratégie, ktoré budú fungovať a prinášať svoje ovocie? Na Business Institut je možné prihlásiť sa do 2 programov, ktoré sa na tieto oblasti špeciálne orientujú, a to: MBA Marketing a reklamaMBA PR a komunikácia. Ideálnym riešením je momentálne online štúdium, ktoré trvá len 1 rok a je možné študovať odkiaľkoľvek a kedykoľvek, stačí mať k dispozícii internet a vhodné zariadenie.

Na konci študijnej cesty na vás čaká titul MBA, ktorý je viac ako niekoľko kurzov, či certifikátov. Prihláste sa už dnes, bezplatne a nezáväzne a vyťažte zo svojej kariéry maximum.

Všetky informácie o štúdiu MBA, ako aj referencie spokojných a úspešných absolventov nájdete na: www.businessinstitut.sk.

Publikované: 13. 04. 2024

Kategória: Praktické tipy

Autor: Alena Čevelová