Darujte kúsok šťastia svojim blízkym

S Veľkou nocou sú neodmysliteľne spojené tradície ako farbenie vajíčok či koledníci s korbáčom. Patrí k nim ale tiež novší zvyk, a to že ak nechcete, aby vás pokakal veľkonočný baranček, mali by ste si zaobstarať niečo nové. Čo takto sebe či svojim blízkym nadeliť trošku šťastia, ktorého nie je nikdy dosť? Prekvapte striebornou medailou od Českej mincovne s tradičnou symbolikou slona, ktorá predstavuje hodnotný a originálny talizman.

Sloni sú vnímaní ako symbol šťastia po celom svete. Sú známi svojou silou, rešpektom, vernosťou a ochotou. Aj preto majú takúto obľubu už niekoľko tisíc rokov, a to naprieč viacerými svetovými náboženstvami. A práve symbol slona zdobí novinku od Českej mincovne – strieborná medaila pre šťastie, ktorej autorkou je medailérka Eva Prousková. Slona na oboch stranách doplnila textom „Slon pre šťastie“ a ozdobnými ornamentmi, ktoré evokujú estetiku východných náboženstiev. A práve strieborná medaila môže byť ideálnym darčekom jak pre vás, tak aj vašich blízkych – nielenže naplníte veľkonočnú tradíciu, ale tiež prekvapíte hodnotným talizmanom.

Strieborná medaila od Českej mincovne je uložená do elegantnej krabičky a k dostaniu je od 40 €. Pre viac informácii navštívte www.ceskamincovna.sk.

Publikované: 22. 03. 2022

Kategória: Financie

Autor: Alena Čevelová