Jesenná nutnosť: 5 možností použitia kožušiny v interiéri

Kožušina je kontroverzným materiálom na dekoráciu interiéru. Dlho bola považovaná za vulgárneho, nepraktického spoločníka. Umelá kožušina je však vynikajúcim spoločníkom a teraz na jeseň vás aj príjemne zahreje.

Pohovka

Pohovka, na ktorej bude kožušina si možno vyžaduje väčšiu starostlivosť, ale určite vás prijemne zahreje. Nie je predsa nič krajšie, ako po náročnom dni v práci usadnúť do jemnej kožušiny.

Koberec

Koberce sa vracajú do interiéru, a preto je s nimi spojené množstvo experimentov. Trendom sú neobvyklé tvary, materiály, farby – všetko, čo nám nepripomína klasický koberec je nové a obľúbené. Medzi takéto novinky patrí kožušinový koberec. Umelá kožušina na elegantnej laminátovej podlahe predsa vyzerá výborne.

Vankúše

Jedná sa o roztomilú interiérovú maličkosť, ktorá osloví každého, kto nie je pripravený na rozsiahlu implementáciu kožušiny v atmosfére. S kožušinou si spájame luxus, a preto aj malý vankúš vrhnutý na posteľ alebo novú podlahu z Bratislavy vo vás vyvolá kráľovské pocity. Dokonca aj minimum kožušiny urobí interiér teplejším

Posteľná prikrývka

Klasické prikrývky na posteľ už vyšli z módy. Teraz je trendy ľahká nedbanlivosť. Stačí položiť kožušinu na posteľ alebo pohovku a tešiť sa z pocitu, ktorý vás pri pohľade na ňu zahreje. Ešte lepšie to bude ale v jej príjemnom objatí.

Sedadlo

V lete sú plastové a kovové stoličky dobré, ale s nástupom chladného počasia chcete niečo mäkšie a teplejšie. Na tento účel existujú špeciálne mini prikrývky, ktoré môžete s radosťou umiestniť na stoličku a sedieť. Navyše tak získate krásnu stoličku, ktorá vás zahreje. Kožušina je skvelý materiál, tak sa s ním vo vašom interiéri pohrajte a uvidíte, že vám bude hneď lepšie.

Publikované: 30. 09. 2019

Kategória: Interiér

Autor: Alena Čevelová