Hľadáte originálny darček pre svojich blízkych? Ručne maľovaný portrét domáceho maznáčika poteší každého

Každoročné vymýšľanie darčekov môže byť trochu stresujúce, vymyslieť originálny darček každý rok nie je tak jednoduché, ako sa môže zdať. Narodeniny niekoho z rodinného kruhu sa blížia a vy stále nemáte žiadny darček a dokonca ani nápad? Nezúfajte, v našom článku sme si pre vás totiž pripravili tip na originálny narodeninový darček – originálne portréty zvierat. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme viac.

Ručne maľovaný portrét zvieratka

Ako už z názvov vyplýva, jedná sa o originálne ručne maľované obrazy domácich maznáčikov. Ak váš najbližší vlastní nejaké štvornohého člena rodiny, máte vyhrané. Väčšina majiteľov domácich zvierat si s nimi za dlhé roky vytvorí naozaj silné puto, o to väčšia bolesť prichádza, keď maznáčik náhle zomrie, a preto aj jeho portrét môže byť krásnou spomienkou.

Kto portréty maľuje a ako?

Spoznajte krásu umenia, ktoré kreativec Barbora Cirklová maľuje na bavlnené plátno pomocou akrylových farieb. Obrazy sú vždy originálne, farebné a plné pozitívnej energie. Portrét je o formáte 40 x 40 cm.

Čo je potrebné, aby vznikol originálny portrét?

Ešte pred samotnou objednávkou, by ste mali mať aspoň predstavu alebo inšpiráciu, ako by portrét mal vyzerať. Máte kvalitnú fotografiu, ktorú chcete nechať zvečniť na bavlnené plátno? V tom prípade fotku odošlite na cirklova.b@gmail.com. Podotýkame, že fotografia musí byť naozaj kvalitná a ostrá, je to kvôli tomu, aby na portréte vynikli všetky detaily. Fotografiu foťte najlepšie z profilu alebo poloprofilu, keď aspoň jedno oko je viditeľné, nie nadarmo sa hovorí, že oko je okno do duše.

Publikované: 05. 05. 2021 / Aktualizované: 13. 02. 2023

Kategória: Praktické tipy

Autor: Alena Čevelová