Zariaďte si kancelárske priestory tak, aby boli reprezentatívne

Každý podnikateľský subjekt potrebuje pre svoje podnikanie vlastné kancelárske priestory. Niekomu vyhovujú menšie kancelárske priestory, v ktorých stačí malý kancelársky stôl, stolička a pohovka, kde budú môcť usádzať návštevy. Ak ale plánujete zariaďovať väčšie kancelárske priestory, poradíme vám, ako ich zariadiť reprezentatívne.

Začnite recepciou

Pred vstupom do kancelárií trávia zákazníci čas čakaním na vás práve na recepcii. Recepcia je dôležitá súčasť firemných priestorov. Každý, kto príde, sa bude musieť najskôr nahlásiť práve tu. Aby však dlhé chvíle čakania nemuseli klienti stráviť státím na recepcii, kúpte nový nábytok na recepciu, ktorý poskytne klientom pohodlné sedenie. V sekcii nábytku na recepciu nájdete kvalitné návštevnícke kreslá, recepčné kreslá, ktoré sú pohodlné, oteruvzdorné a majú elegantný dizajn. Nábytok na recepcii je prvé, čo vaši potencionálni zákazníci ako prvé uvidia, preto si dajte záležať na výbere.

Svetlé farby a kvalitné osvetlenie

Kancelárske priestory zariaďujte v svetlých farbách. Svetlé farby presvetlia priestor aj počas krátkych zimných dní a okrem toho svetlé farby pozitívne vplývajú na produktivitu. Aj v tých najpochmúrnejších dňoch zdvihnú náladu. Ak preto uvažujete o farieb stien, stavte na svetlé farby – smotanovú, bielu, lososovú, pastelovú žltú. Ideálne, ak v interiéri budú dominovať svetlé farby použité aj v logu firmy. Nezabúdajte ani na kvalitné osvetlenie. Odporúčajú sa kancelárske LED svietidlá do kazetového stropu. Dokonale osvetlia kancelárske stoly, konferenčné stoličky v rokovacej miestnosti, ale aj recepciu.

Kvety a obrazy

Okrem kancelárskych stolov, kancelárskych kresiel, otvorených políc na dokumenty, pohoviek, konferenčných stolíkov a sedacích vakov v oddychových zónach by v kanceláriách nemali chýbať kvety a obrazy. Nepohrdnite nimi a oživte si nimi celý kancelársky priestor!

Publikované: 02. 09. 2019

Kategória: Interiér

Autor: Alena Čevelová