Bývanie bez problémov v Bratislave

Bratislava - hlavné mesto Slovenska sa hrdí nielen množstvom nákupných stredísk, historických pamiatok a služieb, ale aj veľkým počtom vhodných ubytovaní pre život. Hľadáte bytový alebo nebytový priestor? Vaše rodinné, pracovné, športové potreby sa vám pokúsime splniť.

Život v Bratislave

Bývanie na okraji mesta alebo v jeho centre, kde je všetko na skok, to by bolo ideálne pre ľudí hľadajúcich strechu nad hlavou. Ak ste samotár alebo máte rodinu či partnera a pritom hľadáte byty na predaj v Bratislave, či potrebujete priestor pre rozbeh vašich podnikateľských zručností, v Bratislave toto všetko nájdete. Stačí ak si prečítate inzeráty uvedené na internete, v novinách a pod., dohodnete si obhliadku priestorov a príp. aj kúpu bytového či nebytového priestoru a môžete sa sťahovať!

Danubius One – jeden z vydarených stavebných projektov

Bytové a nebytové priestory tohto monumentálneho a dispozične skvele riešeného stavebného projektu, vás nenechajú chladnými. Ak túžite po tichom a skvele vybavenom byte či kancelárii, zamierte na obhliadku projektu Danubius, ktorý sa nachádza v bratislavskom Ružinove.

Výborná poloha a občianska vybavenosť je skvelým doplnkom už tak lukratívneho priestoru a jeho okolia pre život. Novostavba zahŕňa menšie a väčšie byty alebo nebytové priestory o rozlohe od 38 až po 170 m2. Vzhľadom na rozmery vami vybraného bytu je k nemu priradená loggia alebo balkón, pivnica alebo garáž, výťah. Okolie vnútrobloku Danubius One je ohraničené zeleňou, ktorá vás chráni pred hlukom a prachom od cestných komunikácií, dopraje vám súkromie a v neposlednom rade aj pekný pohľad na esteticky a funkčne pestovanú zeleň. Výhodou tohto miesta je aj dostupnosť pečiva z vlastnej pekárne, či oddych v malej kaviarničke v blízkosti vášho domu. Navyše 13-poschodový architektonický skvost vám z výšky predstaví Bratislavu a jej okolie ako na dlani.

Publikované: 27. 06. 2021

Kategória: Reality

Autor: Alena Čevelová