Pohodlie vo všetkých kútoch domu

Aby pobyt vo vlastnom byte prinášal potešenie a vždy sa tam chcel vracať, domov by mal byť pohodlný.

Dnes existuje mnoho riešení, ktoré pomôžu vytvoriť ideálne podmienky na oddych, prácu a život vôbec, a tými najdôležitejšími sú multi-split klimatizácie a posteľná bielizeň – zlepšujú komfort a doprajú potrebný odpočinok.

Multi-split klimatizácia – skutočný komfort!

Ide o univerzálne vybavenie pre vytvorenie ideálnej mikroklímy nielen v spálni, ale aj v celej miestnosti. Multi split klimatizácia pozostáva z jednej vonkajšej a niekoľkých vnútorných jednotiek. To vám umožní ovládať počasie v dome z jedného diaľkového ovládača a nastaviť jedinečnú teplotu pre každú miestnosť.

Vonkajší prvok je umiestnený na fasáde budovy alebo v technickej miestnosti. Vnútorné klimatizácie môžu byť rôznych typov: nástenné alebo podlahové klimatizácie sú optimálne pre spálňu, stropné klimatizácie pre priestrannú kuchyňu alebo obývačku.

Moderné jednotky sú kompaktné a majú minimalistický dizajn, takže neupútajú pohľad hostí a zaberú veľa miesta. A ak si zvolíte channel split systém, tak okrem regulácie teploty získate kvalitné vetranie miestnosti a vo výbave budú len malé otvory skryté ozdobnou mriežkou.

Multi-split systém je výborným riešením, keďže vnútorná klimatizácia pracuje ticho. Môžete naplno relaxovať v spálni alebo pracovať v kancelárii.

Bavlnená posteľná bielizeň

Obliečky vyrobené z prírodných materiálov sú v spálni vždy relevantné. Bavlna je jednou z najobľúbenejších tkanín, ktorá zabezpečí pohodlný odpočinok a spánok, ako aj hygienu a hypoalergénnosť.

Bavlnené obliečky a obliečky na vankúše si po opakovanom praní zachovávajú jas farieb. Možno ich prať pri teplote +60°C, vlákna látky sa nijako nedeformujú. Luxusný bavlnený materiál je odolný proti roztrhnutiu a roztiahnutiu a nevybledne od slnka. Látka je jemná na dotyk, takže spánok na takejto plachte je skutočným potešením. Bavlna navyše absorbuje prebytočnú vlhkosť a dokonale prepúšťa vzduch, takže vám v mrazivej zime nebude zima, pretože posteľ udrží telesné teplo a posteľ zostane chladná aj v horúcom lete.

Okrem praktickosti vyzerá bavlnená bielizeň štýlovo a originálne. Materiál dobre akceptuje farbenie, takže si môžete vybrať akýkoľvek odtieň alebo potlač, ktorá bude zdobiť miestnosť a zachová si svoju jasnosť viac ako jeden rok.

Správna mikroklíma a pohodlie v dome sú kľúčom k vašej produktivite, dobrej nálade a pohode. Postarajte sa preto o kvalitné klimatické vybavenie a príjemné interiérové ​​predmety, ktoré zútulnia každú zónu v dome!

Publikované: 10. 05. 2024

Kategória: Praktické tipy

Autor: Božena Maříková