Lepenie nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí raz kliknúť a na stenu prilepíte napríklad škatuľku so šijacími potrebami.

Chcete si vyzdobiť byt, dom alebo chatu, ale a lepidlami sa príliš nekamarátite? Potrebujete už konečne nechať svojho tínedžera zariadiť si svoju izbu podľa vlastných predstáv, no nechcete mu kupovať nový nábytok? Obľúbili ste si jeden kút v garáži a potrebujete si tam prirobiť rôzne zásuvky, no nechcete vyťahovať vŕtačku, alebo ste sa nedávno opäť vrátili k šitiu a začalo vás to baviť, ale chceli by ste niekam na stenu uložiť tú kopu škatuliek na rôzne šijacie potreby? Predstavte si, že teraz stačí iba kliknúť, a je to.

Nemusíte byť ani domáci majster, ani technicky zdatný človek, dokonca nemusíte mať ani šikovné ruky. Aplikácia tohto nového lepidla je taká ľahká, že ľahšia už ani nemôže byť. Zvládne ju snáď každý. Jednoducho vezmete lepidlo, kliknete a prilepíte. Čo viac si priať.

Pattex Click & Fix je niečo úplne nové, iné, moderné. Zabudnite na vytláčanie z tuby, či dokonca používanie aplikačnej pištole a potom dlhé vytláčanie z kartuše, Pattex to dokáže jednoduchšie. Stačí skutočne len kliknúť a lepiť. Jedno balenie obsahuje 20 dávok a počet zostávajúcich klikov je vidieť na samotnej tube. Jeden bod lepidla dokáže okamžite udržať predmet s hmotnosťou až 300 gramov a konečná pevnosť je až 20x vyššia! To znamená ̶ áno, počítate dobre – 6 kg. Takže nalepiť môžete pokojne aj debničky, regály, škatuľky, obrázky alebo výzdobu detskej izby – napríklad drevené obláčiky alebo vešiaky. Čiže všetko, čo budete potrebovať.

Pozrite sa, aké je to jednoduché: https://www.youtube.com/watch?v=xCPESjauEJY&feature=youtu.be   Tiež si to chcete vyskúšať? Tu si ho môžete kúpiť.

Montážne lepidlo Pattex Click & Fix je veľmi pevné. Za chvíľku pomocou neho prirobíte police, rámčeky, dekorácie, ale aj lišty alebo vešiaky. Samotné lepidlo je vodoodolné, flexibilné a vhodné na takmer všetky materiály na lepenie v interiéri aj exteriéri. Môžete ním lepiť na rôzne plochy, ako sú tehly, keramika, sadrokartón, drevotrieska, kov, sklo, plasty alebo dokonca betón. Click & Fix je možné nanášať aj na vlhké podklady. Stačí len pritlačiť dávkovač na lepenú plochu, naniesť lepidlo, chvíľku ho pridržať, ťažšie predmety radšej aj zafixovať, a je prilepené. Je to také ľahké! S montážnym lepidlom Pattex Click & Fix sa lepením nezdržiavate, s ním si lepenie užijete. Poďte na to.

www.pattex.sk

Publikované: 27. 10. 2020 / Aktualizované: 07. 06. 2023

Kategória: Praktické tipy

Autor: Alena Čevelová