Keď bývanie v Bratislave, tak Premiére!

Nájsť kvalitné bývanie v Bratislave nie je vôbec jednoduché. Ponuka totiž nie vždy dokáže vyhovieť dopytu, a to nie len po stránke kvantity, ale v mnohých prípadoch najmä kvality. Moderné bývanie, ktoré je hodné nárokov 21. storočia, by totiž malo spĺňať viacero momentov. My však pre všetkých, ktorí v hlavnom meste Slovenska hľadajú útočisko s dlhodobou perspektívou, máme jeden dobrý tip. Premiére. Pod týmto názvom sa ukrýva projekt silnej finančnej skupiny Finep, ktorá sa môže hrdiť nie len ocenením Develop roku 2010, ale tiež mnohými zrealizovanými projektmi bytov či administratívnych centier. Na Slovensku spoločnosť „debutovala“ výstavbou Jégého alejí a Premiére má byť v poradí druhým, no o nič menej úspešným projektom.

Staré Mesto, nová šanca

Ak hľadáte nové byty v Bratislave, zamerajte svoju pozornosť do Starého Mesta na Šancovu ulicu. Práve tu totiž projekt Premiére nájdete. Jeho 23 podlaží ponúka jedno až štvorizbové byty s výmerou od 32 až do kráľovských 125 m2. S takouto porciou priestoru budú spokojní singles, páry aj rodiny s deťmi. Lenže Premiére toho ponúka oveľa viac.

Prekvapenie v podzemí, ktoré poteší

K dvadsiatim trom podlažiam obytnej plochy treba prirátať ešte ďalšie tri poschodia pod zemou. Tie patria podzemnej garáži, pevnej súčasti celého komplexu. Je zabezpečená a monitorovaná kamerovým systémom a poskytuje dostatok parkovacích miest pre obyvateľov „bytovky“. A prekvapenie na záver – garáž je vybavená niekoľkými nabíjacími stanovišťami pre elektromobily; dôkaz, že pri riešení projektu sa myslelo nie len na prítomnosť, ale aj budúcnosť. Predaj bytov Bratislava v takomto štandarde neponúka často, sú skôr výnimkou. O to viac sa ale oplatí investovať do nich. Všetky potrebné základné informácie už máte, stačí sa už len osobne a na vlastné oči presvedčiť, že Premiére je presne ten druh bývania, ktoré hľadáte.  

Publikované: 31. 07. 2018

Kategória: Reality

Autor: Alena Čevelová