AFLAMO - Elektrické krby

Elektrické krby AFLAMO vám ponúkajú vyhrievanie vašich interiérových priestorov a prispievajú tak k vášmu pohodliu a polahodia aj vašim očiam vďaka ich pôvabnému dizajnu a štýlovému prevedeniu. Spoločnosť AFLAMO je na trhu už od roku 2008 a sústreďuje sa na výrobu kvalitných elektrických krbov pre vašu domácnosť, kanceláriu, alebo dokonca reštauráciu, či kaviareň. Vďaka pôsobivému dizajnu zaručia spokojnosť z estetického zážitku aj pre tých najnáročnejších - či už hľadáte kompaktný alebo priestrannejší elektrický krb, u nás si určite vyberiete ten správny pre vás. Inštaláciou nášho elektrického krbu vyriešite hneď niekoľko vecí naraz. Keďže pri elektrických krboch nedochádza k žiadnemu spaľovaniu, teplo získavate plne ekologickým spôsobom. Taktiež sa nevystavujete rizikám v spojení s vdychovaním nebezpečných výparov a splodín alebo potenciálnych požiarov. Pri elektrických krboch totiž nedochádza k žiadnemu spaľovaniu driev ani iných surovín, takže v nich ani nič nehorí. Plameň, ktorý môžete spokojne pozorovať je dielom dokonalej simulácie pre naladenie tej správnej atmosféry.

Ako fungujú elektrické krby?

Krby elektricke, ako už z názvu vyplýva, generujú jedinečný estetický zážitok pomocou elektrickej energie. Samozrejme, ponúkame vám aj také krby, ktoré nie len pohladia váš zrak ale aj generujú teplo do vášho interiéru. Môžete si vybrať z našej širokej ponuky produktov a je len na vás, ktorý typ si vyberiete. Dokonalú simuláciu skutočných plameňov vám zaistí displej, vďaka ktorému si môžete vychutnať pôžitok ako pri skutočnom krbe bez rizika požiaru alebo nepriaznivého vplyvu na vaše zdravie. Klasické spaľovacie krby je nutné pravidelne čistiť od všetkého spáleného odpadu. Tiež musíte dávať dôkladný pozor na chod spaľovania, prikladať a skladovať drevo a tiež pravidelne vetrať miestnosť. Pri elektrických krboch tieto starosti nenájdete.

Naša ponuka elektrických krbov

Ponúkame vám pestrý výber a ponuku elektrických krbov, takže či už hľadáte unikátny estetický doplnok do vašich priestorov alebo uvažujete nad ich ekologickým vyhrievaním (alebo oboje), u nás si určite vyberiete. Pre rôzne potreby sme pripravili rôzne druhy elektrických krbov:
  • Nástenné (závesné) krby
  • Obostavané krby
  • Vložkové krby
  • Voľne stojace krby
Máte na výber aj zo širokej škály rozmerov, takže ak máte pre krb vybrané miesto, môžete si vybrať ten, ktorý sa vám rozmerovo hodí. Všetky naše krby sú jednoduché na inštalácu aj na používanie, takže sa nemusíte báť zložitých inštalačných procesov. Záleží nám na vašom zdravý a planéte, preto vám prinášame ekologické riešenie v podobe našich elektrických krbov.

Publikované: 16. 03. 2022

Kategória: Praktické tipy

Autor: Alena Čevelová