Viacdielne obrazy sú hit. Visí už aj na vašej stene?

Stene nad pohovkou, nad komodou v chodbe alebo prípadne nad posteľou v spálni by sa mali zaplniť, rozhodne by nemali byť prázdne. Ak sú steny prázdne, bohužiaľ izby pôsobí neúplne nie sú úplne zariadené, sú necelé. Najčastejšie na prázdnu stenu montujeme poličku, ktorú následne zaplníme knihami alebo bytovými doplnkami, najlepšie však urobíme, keď si zakúpime viacdielne obrazy, ktoré perfektne múr zaplní. Navyše viacdielne obrazy sú dnes hit, ktorý nesmie chýbať v žiadnej modernej domácnosti. Už visí tiež na vašej stene? Mať modernú domácnosť - po tom túži skrátka každý. Moderná domácnosť je doslova sen, ľudia chcú svoju domácností oslniť a nadchnúť svoje návštevy. Preto sa snaží o to, aby jednotlivé bytové zariadenie k sebe pasovalo. Ak sa rozhodujete nad tým, či siahnete po klasicky vyzerajúcim obrazu alebo po viacdielny obrazu, rozhodnite sa pre viacdielny, pretože ten urobí väčšiu parádu. Viacdielne obrazy možno naozaj dnes označiť za hity vo svete bytových doplnkov. Skladajú sa z niekoľkých dielov, každý si môže rozhodnúť, aký obraz na plátne si domov odnesie. Väčšinou sa domov odnáša trojdielne alebo štvordielne obrazy, existujú však aj väčšie obrazy skladajúci sa z piatich alebo aj siedmich dielov. Pre aký sa rozhodnete vy?

Motívov je veľa

Pri výbere viacdielnych obrazov sa nebudete rozhodovať len podľa počtu dielov, ale aj podľa motívov. Motívov je naozaj veľa, medzi najobľúbenejšie sa radí motívy miest alebo motívy krajiny, ktoré do istej miery dokážu človeka upokojiť. Abstraktné obrazy zase nenechajú človeka v pokoji a sú perfektným spestrením nudne zariadenej izby. Sklenené obrazy sú výnimočné, obrazy s hodinami zase prezradí, kto prišiel na večeru neskoro a kto je, naopak nenásytný a vyčkáva na večeru už dlhé minúty. Foto obrazy zachytí rodinné okamihy na plátno, 3D obrazy na stenu by mali byť súčasťou nadčasové domácnosti.

Viacdielne obrazy je možné kúpiť už od 60 euro

Viacdielne obrazy rozhodne nie sú tak drahé, ako sa domnievate. Je možné ich kúpiť už od 60 euro, a to v e-shope topobrazy.sk.

Publikované: 30. 10. 2018

Kategória: Interiér

Autor: Alena Čevelová