Praktické tipy

Prečo si kúpiť klimatizáciu

Čistý vzduch a stálu teplotu vám zaistia moderné technológie, ktoré si buď môžete zabudovať napevno, alebo si ju prenášať tam, kde ju práve budete potrebovať.

Klimatizácia nie je zbytočným prepychom

Tak trochu rozkolísaná prírodná klíma presviedča čoraz viac ľudí k tomu, aby si zaobstarali klimatizáciu. Najmä nárazové letné horúčavy sú mnohokrát neznesiteľné. Ak sa rozhodnete do tejto technológie investovať trochu viac, môžete si v zimnom období aj lacno prikúriť.

Moderné klimatizácie sa od predchádzajúcich typov odlišujú predovšetkým dvoma pozitívami.

1) Ich prevádzka je oveľa tichšia.

2) Spotreba je výrazne nižšia.

Väčšia efektivita klimatizácie je dosiahnutá pomocou invertora. Táto pridaná technológia dokáže ochladiť, alebo vykúriť miestnosť oveľa rýchlejšie a ušetria až štyridsať percent energie. Ďalšou výhodou súčasných klimatizácii sú aj ich rozmery. Už sa teda nemusíte vzdávať komfortu, ktorý klimatizácia prináša, len kvôli malému panelákovému bytu.

• Vonkajšiu jednotku je možné umiestniť na špeciálne držiaky v podstate kamkoľvek, kde to fasáda domu alebo strecha dovolí.

Pozitívny vplyv na naše zdravie

Nákup klimatizácie je dobrým nápadom aj zo zdravotného hľadiska. Tým, že dochádza k zníženiu vlhkosti vzduchu, eliminuje sa zároveň vznik nebezpečných plesní. Dokáže si tiež poradiť s mikroskopickými nečistotami, ktoré poletujú vzduchom.

Klimatizácie teda fungujú zároveň aj ako čističky vzduchu.

Add Comment

Click here to post a comment

Kamarádi

Zaujali vás moderné novostavby Bratislava? Potom sa vám určite bude páčiť možnosť bývania v novom projekte Premiére!

Radi by ste si ozdobili okná závesy, ale nepatríte k milovníkom ručných prác a šitie? Praktickým riešením sú hotové závesy. V interie.sk ich kúpite navyše za akčné ceny!

Odporúčame

Napínacie poťahy

Krásne poťahy na sedacie súpravy, kreslá, stoličky.

Byty v Bratislave

Prezrite si, aké projekty sa aktuálne stavia v Bratislave.